از هادی عقیلی خبر ندارم/ ویسی: برخورد مناسبی با کی‌روش نشد

عبدالله ویسی در رابطه با جذب حسن زاده می گوید فلسفه من بازیکنانی از این دست هستند. مثل عنایتی و مبعلی. مطمئن باشید حسن زاده نیم فصل بهتری خواهد داشت و هر دو به هم کمک می کنیم.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی زردپوشان اصفهانی درباره اولین بازی سپاهان در دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور گفت: تیم ها استراحت کردند و نقاط ضعف خود را پوشش دادند. ما هم کار کردیم و امیدواریم نیم فصل دوم بهتری داشته باشیم. 
وی در رابطه با محرومان و مصدومان تیمش گفت: برای بازی فردا شجاع خلیل زاده محروم است و مصدوم نداریم.
او درباره صدور رضایتنامه شجاع گفت: شجاع با ماست اما ۴ بازی محروم است. و ما روی او حساب باز کردیم. در مورد علی کریمی هم باشگاه دنبال کارهای اوست و اگر راضی به بازگشت شود او را می خواهیم.
ویسی در مورد حذف سپاهان از جام حذفی و کسب سهمیه سپاهان اینطور توضیح داد: پس از بازی حذفی به استراحت لیگ خوردیم و همین باعث شد فراموش کنیم. کار بسیار سخت است اما ما بسیار مصمم هستیم.
وی درباره شرایط هادی عقیلی هم گفت: در همان ابتدای فصل مدیریت باشگاه به من گفت چند نفری جز لیست باشگاه نیستند که عقیلی جز آن گروه بود و پس از آن دیگر در مورد این بازیکن اطلاعی ندارم.
سرمربی سپاهان درباره رقیب فردای خود اظهار دانست: شناخت ما از پدیده همان اطلاعات نیم فصل اول است و نمی دانیم چه تغییراتی کرده اند. اما شرایط میزبانی آنها را در شرایط بهتری قرار می دهد.
ویسی درباره خرید جدید سپاهان و اینکه او چقدر به مسعود حسن زاده اعتقاد دارد گفت: فلسفه من بازیکنانی از این دست هستند. مثل عنایتی و مبعلی. مطمئن باشید حسن زاده نیم فصل بهتری خواهد داشت و هر دو به هم کمک می کنیم.
او در مورد کیفیت کلاس های مربیگری گفت: ما به یاد گرفتن نیاز داریم و هیچ وقت از یاد گرفتن خسته نمی شویم. ما را بفرستند تمرینات تیم های خارجی بهتر از نشستن و نوشتن است. ضمنا زمان این کلاس ها مناسب نبود.
ویسی در پایان نسبت به جلسه مربیان لیگ برتری با سرمربی تیم ملی توضیح داد: برخورد مناسبی در جلسات گذشته با او نشد و آن طور که باید به او و شان او ارزش قائل نشدند. امیدواریم این مسائل رفع شوند تا تیم ملی که در اولویت است متضرر نشود.منبع ورزش 3 - 1 سال پیش