جملات زیبا فلسفی

شک یعنی نصف شکست
نام کاربری : Morvaridd
خانم , 14 ساله
ساکن ݕیہݜــــــــٺ
تحصیلات زیر دیپلم

قابلیت تشخیص شباهت روانشناسی
توسط این کاربر غیرفعال شده است
-
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺮ ﺟﻮﺭ ﺻﻼﺡ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﻣﺎﺭﻭ امتحان ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﻟﻄﻔﺂ ﻣﺎ ﺭﻭ
ﺑﺎ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﻮﻥ ﺩﺍﺭﯾﻢامتحانﻧﮑﻦ :)


_ _ _
-
آمَــدٌ گٌـــفت روحِ بآدمو رَفت
عَطر او مآند روی یآدَمو رَفت
خـــود نَفهمیـــد دَرچه حــالی بود
گـــریه میکردٌ گٌـــفت شآدمو رَفت...


هَــــوآ
-
میون این همه کوچه که بهم پیوسته
کوچه ی قدیمی ما کوچه ی بن بسته...


کوچه ی قدیمی ما:)
-
با اینکه رشته‌اش ادبیات بود، هر روز سری به دانشکده تاریخ می‌زد. همه دوستانش متوجه این رفتار او شده‌بودند. اگر یک روز او را نمی‌دید زلزله‌ای در افکارش رخ می‌داد؛ اما امروز با روزهای دیگر متفاوت بود. می‌خواست حرف بزند. می‌خواست بگوید که چقدر دوستش دارد. تصمیم داشت دیگر برای همیشه خود را از این آشفتگی نجات دهد. شاخه گلی خرید و مثل همیشه در انتظار نشست. تمام وجودش را استرس فرا‌ گرفته‌بود. مدام جملاتی را که می‌خواست بگوید در ذهنش مرور می‌کرد. چه می‌خواست بگوید؟ آن همه شوق را در قالب چه کلماتی می‌خواست بیان کند؟

در همین حال و فکر بود که ناگهان تمام وجودش لرزید. چه لرزش شیرینی بود. بله خودش بود که داشت می‌آمد. دیگر هیچ کس و هیچ چیزی را جز او نمی‌دید. آماده شد که تمام راز دلش را بیرون بریزد. یکدفعه چیزی دید که نمی‌توانست باور کند. یعنی نمی‌خواست باور کند.

کنار او، کنار عشقش، شانه به شانه اش شانه یک مرد بود. نه باور کردنی نبود. چرا؟ چرا زودتر حرف دلش را نزده بود. در عرض چند ثانیه گل درون دستش خشک شد. دختر و پسر گرم صحبت و خنده از کنارش رد شدند بی‌آنکه بدانند چه به روزش آورده‌اند. نفهمید کی و چگونه از دانشگاه خارج شده‌است.

وقتی به خودش آمد روی پل هوایی بود و داشت به شاخه گل نگاه می‌کرد. شاخه گل را انداخت و رفت. تصمیم گرفت فراموشش کند. تصمیم سختی بود. شاید اگر کمی‌تنها کمی‌به شباهت این خواهر و برادر دقت می‌کرد هرگز چنین تصمیم سختی نمی‌گرفت.


....
-
چه تفاوت عمیقیست بین تنهایی
قبل از نبودت وتنهایی پس از نبودت...


→قبل تو_بعدتو←
-
در سرم تویی و در چشمم تویی و در قلبم تویی
من عکس دسته جمعی توام:)

تـــــو←:)
مشاهده پست‌های بیشتر