جملات زیبا فلسفی

وین دایر : این شمایید که به مردم می آموزید که چگونه با شما رفتار کنند
1/4
سرخط خبرها
(8 ماه پیش) سطح دروازه بانی در فوتبال ایران بالا رفته/ میرزاپور: بیرانوند شایسته پیراهن تیم ملی است(8 ماه پیش) فلاحت زاده: کار سختی داریم اما .../ دربرابر استقلال دست و پا بسته نیستیم(8 ماه پیش) خبر خوش مدیرعامل استقلال قبل از دیدار با سایپا(8 ماه پیش) دیدار هاشمی با وزیر ورزش و جوانان عراق(8 ماه پیش) از دروغ‌ها و قصه‌هایی که گفتند ناراحتم/ نیکخواه‌بهرامی: دوست ندارند در ایران بازی کنم (8 ماه پیش) اردوی سوم تیم ملی کبدی برگزار می شود(8 ماه پیش) در ستایش سرخیو راموس، وارث "خوانیتو"/ آخرین ضربه را محکم تر بزن(8 ماه پیش) حداقل تغییر در ترکیب آبی پوشان؛/ ترکیب احتمالی استقلال برابر سایپا(8 ماه پیش) اوجاقی: هر سال سطح لیگ ووشو بالاتر می‌رود(8 ماه پیش) تعطیلی پنج روزه پرسپولیسی‌ها برای نوروز(8 ماه پیش) آیا کمیته انضباطی با مایلی‌کهن برخورد می‌کند؟ (8 ماه پیش) استقلال بدون مصدوم مقابل لوکوموتیو(8 ماه پیش) تیم ملی تنیس راهی تونس شد(8 ماه پیش) اعتراض سرخابی‌ها به ممنوعیت جذب بازیکن خارجی(8 ماه پیش) بازی ما و نفت جدال بهترین های لیگ است / علی‌عسگری: مشکلات داوری ما را قعرنشین کرد

نتایج زنده فوتبال
صدای بعد گل زدن فعال باشد

نام کاربری : Rezasa
آقا , 20 ساله
ساکن Tehran

قابلیت تشخیص شباهت روانشناسی
توسط این کاربر غیرفعال شده است
-
...

Reza: قشنگ مشخصه هدف از ساخت مسکن مهر ریشه کن کردن فقر بوده، به این صورت که قشر کم بضاعت برن تو این خونه ها سکونت کنن و سر اولین زلزله ساختمون آوار شه رو سرشون!!

قشنگ مشخصه هدف از ساخت مسکن مهر ریشه کن کردن فقر بوده،
به این صورت که قشر کم بضاعت برن تو این خونه ها سکونت کنن و سر اولین زلزله ساختمون آوار شه رو سرشون!!
-

شیطان گفت: دشمنیِ من با بشریت، از دشمنی تو با جان خویش بیشتر نیست ای كشیش.
تو به میكائیل آفرین می گویی،در حالی كه او برایت هیچ فایده ای نداشته است؛ و مرا دشنام می دهی، حال آنكه من مایهٔ راحتی و آسایش ات بوده و هستم.
مگر نه این كه وجود من، موجب رونق بازار تو و نامم سرمایه كسب و كار توست؟
اگر شیطان بمیرد و مبارزه با او منتفی گردد، چه شغلی را بر عهدهٔ تو خواهند نهاد؟ تو كه پدر روحانی هستی، چطور نمی دانی كه تنها وجود شیطان می تواند سیم و زر را از جیب مؤمنان،به جیب های واعظان و سخنوران سرازیر می كند؟
تو كه عالمی دانا هستی،چطور نمی دانی كه با نابود شدن علت، معلول نیز از بین می رود؟ چطور راضی می شوی كه من بمیرم و تو، جایگاه خود را از دست بدهی و نان زن و بچه ات را آجر كنی؟!


جبران خلیل جبران-
#1

The best GK

The best GK

-

برای من، ماجرای مردی را تعریف کردند که دوستش  به زندان افتاده بود.  او   شبها کف اتاق  می خوابید تا از آسایشی لذت نبرد که دوست زندانی اش   از آن  محروم است. چه کسی ... چه کسی  برای ما روی زمین خواهد خوابید؟  #آلبر_کامو #سقوط

برای من، ماجرای مردی را تعریف کردند که دوستش به زندان افتاده بود.
او شبها کف اتاق می خوابید تا از آسایشی لذت نبرد که دوست زندانی اش از آن محروم است.
چه کسی ... چه کسی برای ما روی زمین خواهد خوابید؟
#آلبر_کامو #سقوط
-

Reza: سیر تحولی و رشددر سال 1939 یعنی قبل از شروع جنگ جهانی دوم در بین فیزیکدانان این بیم وجود داشت که آلمانیها به کمک فیزیکدانان نابغه‌ای مانند هایزنبرگ و دستیارانش می‌توانند با استفاده از دانش شکافت هسته‌ای بمب اتمی بسازند. به همین دلیل از#آلبرت_انیشتین خواستند که نامه‌ای به فرانکلین روزولت رئیس جمهور وقت آمریکا بنویسد. در آن نامه تاریخی از امکان ساخت بمبی صحبت شد که هرگز هایزنبرگ آن را نساخت.گرچه ما می دانستیم که ساختن بمب اتمی امکانپذیر است و روش دقیق ساخت آن را هم می شناختیم، اما اشکالات فنی این کار را از آنچه بود بزرگتر می پنداشتیم. بنابراین با کمال خوشحالی می توانستیم گزارش صادقانه ای از آخرین تحولات به مقامات ارائه دهیم و مطمئن باشیم که هیچ گونه اقدام جدی برای ساختن بمب اتمی در آلمان صورت نخواهد گرفت.  (برگی از خاطرات ورنر کارل هایزبرگ فیزیکدان مشهور آلمانی)

در سال 1939 یعنی قبل از شروع جنگ جهانی دوم در بین فیزیکدانان این بیم وجود داشت که آلمانیها به کمک فیزیکدانان نابغه‌ای مانند هایزنبرگ و دستیارانش می‌توانند با استفاده از دانش شکافت هسته‌ای بمب اتمی بسازند. به همین دلیل از آلبرت انیشتین خواستند که نامه‌ای به فرانکلین روزولت رئیس جمهور وقت آمریکا بنویسد. در آن نامه تاریخی از امکان ساخت بمبی صحبت شد که هرگز هایزنبرگ آن را نساخت.

+گرچه ما می دانستیم که ساختن بمب اتمی امکانپذیر است و روش دقیق ساخت آن را هم می شناختیم، اما اشکالات فنی این کار را از آنچه بود بزرگتر می پنداشتیم. بنابراین با کمال خوشحالی می توانستیم گزارش صادقانه ای از آخرین تحولات به مقامات ارائه دهیم و مطمئن باشیم که هیچ گونه اقدام جدی برای ساختن بمب اتمی در آلمان صورت نخواهد گرفت.

(برگی از خاطرات ورنر کارل هایزنبرگ فیزیکدان مشهور آلمانی)
-

حسودیم میشه به بارون که آروم میشینه رو گونه هات اما من جایی نداشتم واسه گریه رو شونه هات حسودیم میشه به باد که هر جا بخواد عطرتو میبره اما من چی حتی خیالمم از ذذره

حسودیم میشه به بارون که آروم میشینه رو گونه هات
اما من جایی نداشتم واسه گریه رو شونه هات

حسودیم میشه به باد که هر جا بخواد عطرتو میبره

اما من چی حتی خیالمم از ذهنت نمیگذره
مشاهده پست‌های بیشتر