جملات زیبا فلسفی

وئیس لومباردی : بردن همه چیز نیست ؛ امّا تلاش برای بردن چرا
1/4
سرخط خبرها
(1 سال پیش) سطح دروازه بانی در فوتبال ایران بالا رفته/ میرزاپور: بیرانوند شایسته پیراهن تیم ملی است(1 سال پیش) فلاحت زاده: کار سختی داریم اما .../ دربرابر استقلال دست و پا بسته نیستیم(1 سال پیش) خبر خوش مدیرعامل استقلال قبل از دیدار با سایپا(1 سال پیش) دیدار هاشمی با وزیر ورزش و جوانان عراق(1 سال پیش) از دروغ‌ها و قصه‌هایی که گفتند ناراحتم/ نیکخواه‌بهرامی: دوست ندارند در ایران بازی کنم (1 سال پیش) اردوی سوم تیم ملی کبدی برگزار می شود(1 سال پیش) در ستایش سرخیو راموس، وارث "خوانیتو"/ آخرین ضربه را محکم تر بزن(1 سال پیش) حداقل تغییر در ترکیب آبی پوشان؛/ ترکیب احتمالی استقلال برابر سایپا(1 سال پیش) اوجاقی: هر سال سطح لیگ ووشو بالاتر می‌رود(1 سال پیش) تعطیلی پنج روزه پرسپولیسی‌ها برای نوروز(1 سال پیش) آیا کمیته انضباطی با مایلی‌کهن برخورد می‌کند؟ (1 سال پیش) استقلال بدون مصدوم مقابل لوکوموتیو(1 سال پیش) تیم ملی تنیس راهی تونس شد(1 سال پیش) اعتراض سرخابی‌ها به ممنوعیت جذب بازیکن خارجی(1 سال پیش) بازی ما و نفت جدال بهترین های لیگ است / علی‌عسگری: مشکلات داوری ما را قعرنشین کرد

نتایج زنده فوتبال
صدای بعد گل زدن فعال باشد

نام کاربری : badeezco


قابلیت تشخیص شباهت روانشناسی
توسط این کاربر غیرفعال شده است
-

کارخانه ساخت سوله بادیز با ارائه هزینه و قیمت ساخت سوله رقابتی و ,قیمت ساخت اسکلت فلزی و اعلام هزینه ساخت پل عابر پیاده با متریال مورد نظر برای مشتریان عزیز در خدمت شماست.
قیمت ساخت سوله به مصالح به کار رفته, زمان ساخت و متراژ و عوامل مختلف دیگری بستگی دارد که ما در این مقاله سعی داریم شما را با این عوامل اشنا کنیم.
قیمت ساخت سوله، بهمراه ویژگی های قیمت سوله، با جزییات هزینه ساخت و راه اندازی سوله در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.
همچنین قیمت هر متر مربع سوله از پی تا کلید را می توانید با گرفتن استعلام از بادیز بدست آورید.
عوامل گوناگونی در قیمت ساخت سوله موثر می باشند
که مهمترین آنها موقعیت سوله مورد نظر ، در نظر گرفتن کاربری سوله ، دهانه و ارتفاع، وجود جرثقیل یا نیم طبقه و… می باشند.نقش و کاربری سوله ها با یکدیگر متفاوت است در ساخت سوله کاربری مورد نظر نقش بسزایی دارد.زمین و مکان اجرای سوله نسبت به ارزش مکانی به زبان ساده تر برای اجرای سوله طول و عرض سوله و طول و عرضزمین و شیب آن و مقدار خاک برداری و خاک ریزی در قیمت تمام شده سوله تاثیر زیادی داردطرح بیرون سوله و همچنین نمای سوله هزینه جداگانه ای دارداجرای کفپوش و مصالح به کار رفته در نمای داخلی سوله معمولا جهت کفسازی از بتن استفاده می شود که بسته به ضخامت و مقاومت آن هزینه بدست می آید.نصب دستگاه هایی مانند جرثقیل در سولهوزن سوله در قیمت ساخت سوله محاسبه میشود یعنی محاسبه وزن دهانه و ارتفاع سولههزینه ساخت فونداسیون سوله بر اساس تناژ میلگرد و حجم بتن محاسبه می شودهزینه کفپوش برای سقف سوله نسبت به مصالحی که در ساخت سوله برای تحمل سنگین ساخت سقف به کار میرود.
برای درک بهتر موضوع سوله به صفحه ساخت سوله مراجعه فرمایید.

در مشخص نمودن قیمت ساخت سوله، باید در مرحله اول، عوامل تاثیر گذار را بررسی کرد تا بتوان به صورت تقریبی برآورد هزینه و زمان را به کارفرما ارائه داد.
در مواردی که در بالا اعلام شد، عوامل موثر به شما معرفی گردید که با رعایت اولویت می توانید این عوامل را به ما گزارش کنید و قیمت ساخت و راه اندازی سوله خود را برآورد کنید.
نحوه برآورد هزینه های ساخت سوله همواره به دو صورت از پی تا کلید و فقط اسکلت سوله انجام می شود.
در حالت از پی تا کلید سوله به صورت هزینه ساخت هر متر مربع به کارفرما ارائه داده می شود. در حالت ساخت اسکلت سوله فقط قیمت ساخت، نصب، اجرا و راه اندازی سوله بدون قیمت آهن به کارفرما ارائه می شود و در هنگام اخذ قرارداد قیمت روز آهن در کار لحاظ می گردد.قیمت تقریبی ساخت سوله از پی تا کلید
قیمت تقریبی سوله از پی تا کلید از متری 250 هزار تومان (بسته به متریال و نقشه و نوع کاربرد سوله) شروع می شود و تا 550 هزار تومان امکان برآورد هزینه هست.
همچنین بسته به مساحت سوله، و همچنین نوع اجرا (از پی تا کلید یا فقط اسکلت سوله )زمان اجرا و راه اندازی آن از 2 ماه کاری تا 6 ماه کاری متفاوت خواهد بود.نحوه محاسبه قیمت ساخت سوله در شرکت بادیز
شما اگر قصد راه اندازی سوله را دارید می توانید با کارخانه ساخت اسکلت فلزی و سوله بادیز تماس بگیرید و با اعلام شرایط خود برآورد هزینه و زمان مد نظر در جهت اجرای سوله خود را مشخص نمایید.
در خیلی از اوقات دیده شده که مشتریان گرامی بدون داشتن نقشه و طرح اجرایی اقدام به تماس با مجموعه در خصوص برآورد زمان و هزینه کار ساخت سوله می کنند.
باید خاطرنشان کنیم که در این صورت و بدون داشتن نقشه برآورد انجام شده تا 20 درصد تلورانس خواهد داشت، زیرا که برآورد کاملا حدسی و از روی تجربه مجری (شرکت بادیز) انجام می شود.
برای استعلام قیمت سوله و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ساخت سوله کلیک بفرمایید
توضیحات مربوط به عوامل تاثیر گذار در قیمت ساخت سولهکاربرد ساخت سوله
در برآورد قیمت سوله اینکه سوله چه کاربری داشته باشد روی قیمت آن تاثیر می گذارد.
مثلا در سوله های صنعتی اکثرا دیده شده که اقدام به ایجاد جرثقیل سقفی می کنند و یا در سوله های ورزشی کفپوش یکی از معیارهای مهم ساخت از پی تا کلید است.
باید توجه داشت که قیمت های ارائه داده شده در خصوص ساخت سوله از پی تا کلید بدون در نظر گرفتن تاسیسات است.
یعنی ما به شما قیمت اسکلت، پوشش سقف و دیوار و کف سازی را می دهیم و مابقی هزینه ها و امکانات به عهده کارفرماست.تاثیر ابعاد سوله در هزینه ها
ابعاد ساخت سوله روی قیمت سوله تاثیر گذار است. قیمت ساخت سوله همیشه با بزرگ تر شدن مساحت سوله افزایش می یابد.
همینطور بسته به نیاز هر چه ارتفاع سوله بیشتر باشد قیمت ساخت سوله بیشتر می شود.سوله دو طبقه
در برخی از نمونه کارها دیده شده که شرکت ها و کارخانجاتی که به سوله نیازمندند، درخواست ساخت سوله دو طبقه می کنند.
در این حالت به دلیل وجود طبقه دوم هزینه ساخت سوله افزایش می یابد.رابطه محل احداث سوله و قیمت آن
یکی دیگر از عوامل مهم در خصوص سوله سازی، محل احداث آن است. با توجه به اینکه برای نصب و راه اندازی اسکلت سوله نیازمند جرثقیل هستیم، اینکه این خودروی غول پیکر آیا امکان حضور در محل را دارد یا خیر بسیار مهم است.
همچنین در بنا کردن فندانسیون سوله، در صورت سفت بودن زمین هزینه ها افزایش پیدا خواهد کرد.
همچنین اگر محل احداث از کارخانه ساخت دور باشد هزینه ای بابت حمل اسکلت از شما گرفته می شود که معمولا روی فاکتور در هر کیلو با کارفرما محاسبه خواهد شد.قیمت پوشش سقف سوله
پوشش سقف سوله یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت گذاری سوله است.
سقف سوله می تواند از ورق گالوانیزه یا آلمینیوم یا حتی ساندویچ پانل باشد. هر کدام از این موارد قیمت های مربوط به خود را دارند.تاثیر کف سازی روی هزینه ساخت سوله
کف سازی سوله نیز معمولا برای سوله های صنعتی گران تر است. زیرا به دلیل عبور و مرور ماشین های سنگین در این سوله ها، کف سازی قوی تری نیاز دارند و این امر موجب افزایش قیمت ساخت سوله ها می شود.نمای سوله
نما سوله نیز در قیمت آن تاثیر گذار است. اکثر سوله ها با آجرهای دو بر نما 15 تا 25 سانتی دیوارکشی می شوند تا هم کار دیوار آن انجام شود و هم کار نمای آن باشد تا در هزینه ها صرفه جویی گردد.در برخی از سوله ها با توجه به کاربرد آنها پوشش دیوار سوله به صورت ساندویچ پانل دیواری و یا سنگ کاری (در تالارها ) انجام می شود که روی قیمت بسیار تاثیر گذار است.

منبع:هزینه و قیمت ساخت سوله