جملات زیبا فلسفی

اگر راه اشتباهی را در پیش گرفته‌اید دور زدن ممنوع نیست
1/4
سرخط خبرها
(1 سال پیش) سطح دروازه بانی در فوتبال ایران بالا رفته/ میرزاپور: بیرانوند شایسته پیراهن تیم ملی است(1 سال پیش) فلاحت زاده: کار سختی داریم اما .../ دربرابر استقلال دست و پا بسته نیستیم(1 سال پیش) خبر خوش مدیرعامل استقلال قبل از دیدار با سایپا(1 سال پیش) دیدار هاشمی با وزیر ورزش و جوانان عراق(1 سال پیش) از دروغ‌ها و قصه‌هایی که گفتند ناراحتم/ نیکخواه‌بهرامی: دوست ندارند در ایران بازی کنم (1 سال پیش) اردوی سوم تیم ملی کبدی برگزار می شود(1 سال پیش) در ستایش سرخیو راموس، وارث "خوانیتو"/ آخرین ضربه را محکم تر بزن(1 سال پیش) حداقل تغییر در ترکیب آبی پوشان؛/ ترکیب احتمالی استقلال برابر سایپا(1 سال پیش) اوجاقی: هر سال سطح لیگ ووشو بالاتر می‌رود(1 سال پیش) تعطیلی پنج روزه پرسپولیسی‌ها برای نوروز(1 سال پیش) آیا کمیته انضباطی با مایلی‌کهن برخورد می‌کند؟ (1 سال پیش) استقلال بدون مصدوم مقابل لوکوموتیو(1 سال پیش) تیم ملی تنیس راهی تونس شد(1 سال پیش) اعتراض سرخابی‌ها به ممنوعیت جذب بازیکن خارجی(1 سال پیش) بازی ما و نفت جدال بهترین های لیگ است / علی‌عسگری: مشکلات داوری ما را قعرنشین کرد

نتایج زنده فوتبال
صدای بعد گل زدن فعال باشد

نام کاربری : comrade

شغل ازاد

قابلیت تشخیص شباهت روانشناسی
توسط این کاربر غیرفعال شده است
-
US imperialism ..Know thy enemy & seek their doom
Or raze the children into an imperial tomb
-

طرف مذاکرات ما رو ببین
طرف مذاکرات ما رو ببین
-

سالروز شکست آمریکا در طبس این امریکا با همه توانش .. حالا ما در برابر طایفه ال سعود منتظر میمانیم !!!!!!!!!!! کشوریکه تکیه گاهش خداست ... چه نیازی به یک طایفه که نمیتواندحتی خودش را در محدوده مثلا کشورش حفظ کند .
سالروز شکست آمریکا در طبس این امریکا با همه توانش .. حالا ما در برابر طایفه ال سعود منتظر میمانیم !!!!!!!!!!! کشوریکه تکیه گاهش خداست ... چه نیازی به یک طایفه که نمیتواندحتی خودش را در محدوده مثلا کشورش حفظ کند .
-
خدا ..
امریکا را در طبس از نفس انداخت ..
خدای حجاج ما هم کریم است که به حج مشرف بشوند .
ایا نیازی بهارتباط با چنین کشوری است . کشوری ..که به گاو شیری امریکا معروف است ارزشش را دارد ؟
که وزیر خارجه یک کشور پر افتحار ساعتها منتظر دیدار یک سردمدارجناتیکار این طایفه باشد .!!!!!!!!!!
-

ما دیگه کی هستیم ....

خفت دیپلماتیک در آمریکا؛
منت کشی ظریف از آل‌سعود در نیویورک/ وزارت خارجه ایران چشم انتظار عادل الجبیر برای دادنِ وقتِ ملاقات!
مشرق - "محمد جواد ظریف" وزیر امور خارجه ایران در نشست شورای روابط خارجی آمریکا اظهارات تأسف برانگیزی را بیان کرده است. همزمانی این اظهارات منفعلانه با یاوه گویی های ترامپ و گستاخی کشورهای اروپایی عضو ۱+۵ درباره قدرت منطقه‌ای ایران، در حالی است که دولت آقای روحانی همواره مدعی است که به زبان دیپلماسی مسلط است!

ظریف در نشست شورای روابط خارجی آمریکا گفت:

"ما خیلی درباره یکدیگر صحبت می‌کنیم، به خصوص وقتی به اینجا می‌آییم. همسایگان ما، به طور خاص عربستان سعودی، می‌خواهد این تصور را ایجاد کند که ما یک تهدید موجودیتی هستیم."

این بود تسلط به زبان دیپلماسی؟!

وی در ادامه گفت:

"من درباره منطقه خودمان صحبت می‌کنم. ما باید اول به کمبود مذاکره رسیدگی کنیم. ما بارها در خفا و پنهان درخواست مذاکره منطقه‌ای داده‌ایم. نه ایران و نه عربستان سعودی نمی‌توانند هژمون منطقه ما باشند. این یک واقعیت است و باید آن را بپذیریم. هرقدر هم که ناراحت‌کننده باشد، اما هیچ‌یک از ما نمی‌توانیم هژمون جدید منطقه باشیم."

ظریف به صراحت اعلام کرده است که "بارها در خفا و پنهان از آل سعود درخواست مذاکره منطقه‌ای داشته است".

متاسفانه وزیر امور خارجه کشورمان اصرار دارد که ایران را در جایگاه متهم نشان داده و از موضع ضعف و انفعال، موضوعات دیپلماتیک را بیان کند!

این رفتار تحقیرآمیز در حالی است که رژیم آل‌سعود در سال‌های اخیر جنایات متعددی را مرتکب شده است.

هموطنانمان هنوز جنایت آل سعود در منا- سال ۹۴- را فراموش نکرده است. جنایتی که به شهادت حدود ۶۰۰ زائر ایرانی منجر شد. سعودی‌ها در آن مقطع به سبب دیپلماسی بسیار ضعیف دولت روحانی، در رفتاری گستاخانه حتی به ظریف در مورد فاجعه منا اجازه ملاقات هم ندادند.

متاسفانه تا به امروز نیز دولت روحانی هیچ اقدام شایسته‌ای درباره احقاق حق خانواده‌های شهدای فاجعه منا انجام نداده است. افکار عمومی هنوز زانو زدن ظریف در مقابل امیر کویت برای صدور ویزا برای سفر هیئت ایرانی به عربستان و عدم صدور ویزا برای وزیر فرهنگ دولت یازدهم را فراموش نکرده است.

ظریف در زمستان سال ۹۴ و در اوج گستاخی‌های آل سعود، وزیر خارجه این رژیم-عادل الجبیر- را دوستِ خود خطاب کرد و با افتخار! گفت که "۵۰۰ زائر ما در مراسم حج کشته شدند اما ما روابط خود را قطع نکردیم حتی روابط خود با عربستان را کاهش هم ندادیم!".

حال از آقای ظریف باید پرسید که نادیده گرفتن جنایات پرشمار آل سعود- از فاجعه منا تا کشتار زنان و کودکان بی گناه در یمن- و منت کشی از رژیم جنایتکار آل سعود برای گرفتن وقت ملاقات، نشان دهنده تسلط بر زبان دیپلماسی است؟! منافع هموطنانمان و مردم منطقه در کجای این دیپلماسی رعایت شده است؟!!
کشوری که هر لحظه بوی کودتا و کشتار دست جمعی ایل وطایفه ای بر علیه طایفه دیگریست .
ارزش گفتگو دارد . واینهمه توهین .
نظر شخصی منه ؟
-

i found silence
i found silence
مشاهده پست‌های بیشتر