جملات زیبا فلسفی

پایداری در هدف راز موفقیت است
1/4
سرخط خبرها
(1 سال پیش) سطح دروازه بانی در فوتبال ایران بالا رفته/ میرزاپور: بیرانوند شایسته پیراهن تیم ملی است(1 سال پیش) فلاحت زاده: کار سختی داریم اما .../ دربرابر استقلال دست و پا بسته نیستیم(1 سال پیش) خبر خوش مدیرعامل استقلال قبل از دیدار با سایپا(1 سال پیش) دیدار هاشمی با وزیر ورزش و جوانان عراق(1 سال پیش) از دروغ‌ها و قصه‌هایی که گفتند ناراحتم/ نیکخواه‌بهرامی: دوست ندارند در ایران بازی کنم (1 سال پیش) اردوی سوم تیم ملی کبدی برگزار می شود(1 سال پیش) در ستایش سرخیو راموس، وارث "خوانیتو"/ آخرین ضربه را محکم تر بزن(1 سال پیش) حداقل تغییر در ترکیب آبی پوشان؛/ ترکیب احتمالی استقلال برابر سایپا(1 سال پیش) اوجاقی: هر سال سطح لیگ ووشو بالاتر می‌رود(1 سال پیش) تعطیلی پنج روزه پرسپولیسی‌ها برای نوروز(1 سال پیش) آیا کمیته انضباطی با مایلی‌کهن برخورد می‌کند؟ (1 سال پیش) استقلال بدون مصدوم مقابل لوکوموتیو(1 سال پیش) تیم ملی تنیس راهی تونس شد(1 سال پیش) اعتراض سرخابی‌ها به ممنوعیت جذب بازیکن خارجی(1 سال پیش) بازی ما و نفت جدال بهترین های لیگ است / علی‌عسگری: مشکلات داوری ما را قعرنشین کرد

نتایج زنده فوتبال
صدای بعد گل زدن فعال باشد

نام کاربری : minaaaf


قابلیت تشخیص شباهت روانشناسی
توسط این کاربر غیرفعال شده است
-

طراحی هیچ وبسایتی کامل و بدون نقص نیست. اگر نگاه کوتاهی به طراحی های گذشته خود داشته باشید، می بینید که چقدر اشتباه داشته اید. بدون شک تعجب می کنید که چطور توانسته اید چنین اشتباهاتی را مرتکب شوید یا چطور متوجه چنین نقایصی در طراحی خود نشده اید؟
همه ما دوست داریم بتوانیم به گذشته برگردیم و اشتباهات خود را اصلاح کنیم. اما ما نه جادوگریم و نه ماشین زمان داریم که بتوانیم با آن به گذشته سفر کنیم. بنابراین بهتر است از اشتباهات خود درس بگیریم، گذشته را رها کنیم و سعی کنیم تا در آینده از تکرار اشتباهات گذشته خودداری کنیم.
در این مقاله تعدادی از مهم ترین اشتباهاتی که در طراحی سایت شرکتی ممکن است مرتکب شوید را مطرح نموده و به شما می گوییم که چطور می توانید از این اشتباهات دوری کنید یا آن ها را اصلاح نمایید.
1- تصاویر


اگر در سایت خود تصاویری را قرار داده اید اما این تصاویر ارتباطی با محتوای شما ندارند یا اینکه وضوح و کیفیت پایینی دارند، دانسته یا ندانسته دارید وبسایت خود را در معرض خطر قرار می دهید.
چه باید کرد؟
می توانید از یک عکاس یا تصویرساز حرفه ای برای تهیه تصاویر وبسایت خود کمک بگیرید و به این ترتیب تصاویری داشته باشید که منحصراً برای شما تولید شده است.
راه دیگر، استفاده از تصاویر آماده و با کیفیت است.
برای اینکه به تصاویر مورد استفاده خود کمی چاشنی هنر بیفزایید می توانید از تایپوگرافی و فنون هماهنگ سازی فونت و رنگ بهره ببرید.
به هر صورت از هر روشی که استفاده می کنید دقت داشته باشید که تصاویر مورد استفاده شما باید آن قدر شفاف و واضح باشند که کاربر را به بازدید از ادامه مطلب ترغیب نمایند.
2- رنگ و فونت


در هنگام استفاده از فونت های مختلف و انتخاب رنگ فونت ها باید خیلی دقت داشته باشید. اغلب، طراحان تصور می کنند که بهترین انتخاب را در مورد فونت و رنگ دارند اما چیزی که در عمل اتفاق می افتد این است که نه فونت با رنگ هماهنگ است و نه رنگ با فونت! هماهنگی رنگ و فونت یکی از مهم ترین مواردی است که در طراحی سایت شرکتی باید رعایت شود.
چه باید کرد؟
برای اینکه دچار چنین مشکلی نشوید، می توانید یک سبک خاص را انتخاب نموده و از آن پیروی کنید. همچنین می توانید برای خود یک پالت رنگ و فونت ایجاد کنید. توصیه ما این است که سه یا چهار فونت و رنگ را انتخاب نموده و فونت ها و رنگ های مورد استفاده خود را به همین سه یا چهار مورد محدود کنید تا سایت شما شلوغ و به هم ریخته به نظر نرسد و زیبایی خود را حفظ نماید.
3- آیا از ساختار مشبک (Grid) استفاده می کنید؟


اگر شما طراح وب بوده و دائماً در اینترنت مشغول جستجو باشید؛ حتماً به اهمیت استفاده از ساختار مشبک واقف هستید و می دانید که شبکه به شما کمک می کند تا به همه چیز نظم داده و هر چیزی را در جای مشخصی قرار دهید.
بعضی از طراحان وب، از شبکه بندی استفاده نمی کنند و به جای آن یک چهارچوب کاملاً دقیق و حساب شده را برای وبسایت در دست طراحی در نظر گرفته و طراحی خود را تکمیل می کنند. اما وقتی که با استقبال کاربران مواجه شدند دیگر به چهارچوب دقیق خود پایبند نبوده و هر چیزی را در هرجایی قرار می دهند. این باعث به هم ریختگی سایت خواهد شد. باید بدانید که طراحی چنین وبسایتی همیشه ناقص و فاقد تاثیر گذاری کافی خواهد بود. کاربران هیچ علاقه ای ندارند در سایتی بمانند که با عجله و بدون صرف وقت کافی طراحی شده است.
ساختار مشبک در داشتن یک سایت منظم و یکپارچه به شما کمک می کند و سبب می شود تا راحت تر بتوانید کاربران را در سایت خود نگه دارید.
چه باید کرد؟
اگر در طراحی های قبلی خود دچار بی نظمی و به هم ریختگی شده اید می توانید با استفاده از ساختار مشبک، نظم جدیدی به آن ها بدهید. شبکه می تواند در زمینه های مختلف از محل قرار دادن تصاویر تا اندازه فونت مورد استفاده، به شما کمک کند.
4- منو و ساختار ناوبری پیچیده و خسته کننده


به طور کلی توصیه می شود که تا حد امکان سعی کنید سیستم ناوشی ساده ای داشته باشید به طوری که در برگیرنده چند گزینه کلی باشد و سایر گزینه ها در ذیل این چند گزینه کلی جای گرفته باشند.
وقتی که سه یا چهار گزینه کلی در اختیار کاربر قرار می گیرد، کاربر به راحتی می تواند یکی از آن ها انتخاب کند و دچار سردرگمی نمی شود.
چه باید کرد؟
اگر سیستم ناوشی سایت شما بسیار گسترده، پیچیده و خسته کننده است، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که ساختار ناوشی سایت خود را مجدداً طراحی کنید. با استفاده از ساختار مشبک، طراحی مجدد سیستم ناوشی کار دشواری نخواهد بود.
5- آیا سایت شما خیلی کند بارگذاری می شود؟


هیچ کس، به ماندن در سایتی که بسیار کند بارگذاری می شود علاقه ای ندارد. صرف نظر از اینکه این صفحه کم سرعت صفحه اصلی سایت شما باشد یا صفحه فرود یکی از لینک های شما، کم سرعت بودن این صفحه سبب می شود کاربر از کل سایت شما ناامید شود.


موارد خاصی مانند تصاویر، انیمیشن ها ، فایل های فلش و حتی ویدئوهای پر حجم می توانند باعث کاهش سرعت سایت شوند. کاری که باید بکنید این است که این موارد را شناسایی نموده و در مورد کندی سرعت ناشی از هر مورد، چاره ای بیندیشید.
پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز در همین رابطه مطالعه کنید: مهم ترین دلایل کندی وب سایت ها
6- قالب های رایگان و تکراری


بسیاری از طراحان از تم های آماده که به صورت رایگان در دسترس هستند استفاده می کنند. این کار اشتباه نیست اما قبل از استفاده از این تم ها باید در نظر داشته باشید از آن جا که این تم ها رایگان هستند به جز شما میلیون ها نفر دیگر نیز از آن ها استفاده می کنند و بنابراین سایتی مشابه سایت شما خواهند داشت.
چه باید کرد؟
برای اینکه سایت شما مشابه سایت های دیگر نباشد می توانید از ابزارهایی برای سفارشی کردن تم استفاده کنید. به این ترتیب حتی با پرداخت مبلغی اندک نیز می توانید یک تم سفارشی داشته باشید. این ابزارها امکان تغییر فونت ها، رنگ ها و سایر اجزاء تم را برای شما فراهم می نمایند.

--
خرید عطر,خرید ادکلن
-

اینترنت در دنیای امروزه به یک ابزار بنیادی در کسب و کار ما تبدیل شده است.متأسفانه، بسیاری از سازمان ها هنوز هم به اهمیت اینترنت و وجود وب سایت و مزایای طراحی سایت شرکتی واقف نیستند. یکی از بهترین روش های اندیشیدن به وب سایت آن است که آن را مانند یک نشریه پر خواننده فرض کنیم.


بازاریابی الکترونیک و کسب و کار اینترنتی


فرق اصلی میان بازاریابی و تجارت الکترونیکی در آن است که تجارت یعنی فروش با کمک افراد ،اما بازاریابی الکترونیکی یعنی فروش با کمک اطلاعات. در تجارت رایج، انعطاف پذیری بالایی وجود دارد زیرا افراد درگیر کار هستند. مشتریان می توانند سؤال کنند و متصدیان فروش می توانند آنان را هدایت و راهنمایی کنند. در بسیاری مواقع، مشتری اصلاً نمی داند که دقیقاً چه می خواهد. همیشه گفته می شود که یک فروش بزرگ یعنی این که مشتری برای خرید یک کالای صد دلاری وارد فروشگاهی شود و سپس با صرف پانصد دلار برای پنج کالا آن فروشگاه را ترک کند.


مشکل تجارت این است که بسیاری از روندهای زائد و پر هزینه را شامل می شود . روش تجارت قدیمی همان وجود فروشگاه های معمول در پیرامون ما است. اوج بازاریابی را می توان در همین فروشگاه ها شاهد بود. صاحبان فروشگاه اکثر مشتریان خود را می شناختند و آماده گفتگویی دوستانه با آنها بودند. این فروشگاه ها رواج داشتند تا این که سوپرمارکت های بزرگ جایگزین آنها شدند و امکان انتخاب هایی بیشتر با قیمت هایی ارزان تر را برای مشتریان فراهم می کردند.


کسب و کاراینترنتی مانند آن است که ما ایده یک سوپرمارکت بزرگ را به نتیجه ای منطقی رسانده باشیم.طراحی وب سایت حرفه ای تجارت الکترونیک دارای اطلاعات لازم برای پاسخ دادن به پرسش های شما است. قیمت محصولات چه قدر است؟ اگر من تعداد بیشتری کالا بخرم آیا تخفیفی دریافت خواهم کرد؟ این محصولات چه سایزی دارند؟ ویژگی های اصلی آنها چه هستند؟ محصولات چه زمانی موجود و در دسترس هستند؟ زمان تحویل آنها چقدر است؟ دیگر مشتریان چه نظری درباره این محصولات دارند؟ عملی ساختن صحیح تجارت الکترونیک و ساخت و طراحی سایت برای آن کاری بسار دشواری است. یک وب سایت تجارت الکترونیک باید هم ساده باشد و هم دقیق،واضح و مطمئن. اطلاعات موجود در چنین سایتی باید به تمامی سؤالات بازدیدکنندگان پاسخ دهد. اکنون مشخص شده که نوع طراحی سایت چندان مهم نیست زیرا بسیاری از مشتریان از این که کالاهای گران قیمت را از طریق شبکه بخرند، هراس دارند. آنان می خواهند با کسی حرف بزنند یا از طریق ایمیل با او ارتباط برقرار کنند تا بدانند که واقعاً با فروشندگانی واقعی طرف هستند. تحقیقی که به تازگی صورت گرفته نشان میدهد که چهل درصد بازدیدکنندگان اظهار داشته اند که زمانی نسبت به یک وب سایت اعتماد می کنند که بتوانند از طریق پست الکترونیک با کسی ارتباط برقرار کنند.


- استراتژی های کسب و کار الکترونیک هنگامی کارآمد و تاثیرگذار خواهد بود که:


۱) شرکت زیر پوشش یک نام تجاری (برند) معتبر وجود داشته باشد
۲) شرکت بتواند به شکلی اثربخش، کالاها و محصولات فیزیکی خود را با امکانات شبکه ای و الکترونیکی خویش مرتبط سازد
۳) محصولات به حمایت انسانی برای فروخته شدن نیاز داشته باشند
4) بتوان محصول را به صورت الکترونیکی تحویل داد (محصولاتی مانند نرم افزار، موسیقی)
5) بتوان محصول را به صورت کتبی و پیام هایی ساده تشریح کرد
6) محصول با کیفیتی مناسب و تاثیر گذارباشد و بر اساس شرایط جغرافیایی مشتری تحویل شود
7) هزینه تحویل محصول درصد اندکی از هزینه کلی آن باشد


ترکیب دنیای واقعی و مجازی


طراحی وب سایت همانند ایجاد یک فروشگاه در یک جای دور افتاده مثل قطب شمال است. زیرا کسی نمی داند که شما در آنجا هستید. بسیاری از شرکت های الکترونیکی به این نتیجه می رسند که هزینه تبلیغاتشان برای این که خود را به مشتریان معرفی کنند، آن قدر بالا است که گاهی اوقات عملاً ادامه کار آنها را غیرممکن می سازد.


شرکت هایی که بتوانند امکانات فیزیکی خود را با امکانات شبکه ای و الکترونیکی در هم آمیزند، موفقیت بیشتری کسب می کنند.


americanonline وب سایتی است که با فن آوری ساده ای کار خود را آغاز کرد. این شرکت درک بسیار بالایی از اینترنت و کاربران آن دارد. طراح این وب سایت معتقد است که امروزه اینترنت مانند یک انتشاراتی بزرگ و جهانی است.


سایت یاهو نیز با این ذهنیت شکل گرفت مردم به جای انتخاب های نامحدود به دنبال انتخاب های محدود هستند. به همین دلیل است که یاهو از سردبیران مختلفی برای انتخاب بهترین وب سایت ها بهره می برد. یاهو به یک موتور جستجوی قوی در سطح جهان تبدیل شده است. یاهو به کمک سردبیران قوی خود، این امکان را فراهم کرده تا کاربران به بهترین وب سایت های ممکن دسترسی داشته باشند.


مایکروسافت نیز با انتشار خبرنامه خود که تنها سه ستون داشت وارد دنیای شبکه شد. ستون سمت چپ آن امکان جستجو در شبکه را فراهم می کرد. بقیه صفحات نیز پر از اطلاعاتی در مورد آخرین پیشنهادها، محصولات و دستاوردهای شرکت مایکروسافت بود.


کسب و کار الکترونیکی


اینترنت می تواند باعث کارآمدتر شدن فعالیت های کسب و کار شود. کسب و کار الکترونیکی اقدامی در همین زمینه است. مثلاً شرکت اوراکل مدعی است که اجرای فرآیندهای کسب و کار الکترونیکی آن ،سالانه باعث ۱ میلیارد دلار صرفه جوئی در هزینه های آن شرکت می شوند. جنرال الکتریک نیز ادعای مشابهی دارد. شاید در این ادعاها کمی غلو شده باشد، اما آنچه مسلم است، این است که به کمک فرآیندهای کسب و کار الکترونیکی می توان تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی کرد.اجرای فرآیندهای کسب و کار الکترونیکی به این شرکت امکان داده تا به تمرکز بیشتری در قبال بانک های اطلاعاتی خود دست یابد.


جنرال الکتریک مدعی است که با ایجاد محیط های تجاری الکترونیکی که در آنها عرضه کنندگان می توانند اقدام به عرضه محصولات و خدمات کنند، توانسته است صدها میلیون دلار صرفه جویی کند.


مشتریان امروز افرادی آگاه و مطلع هستند. می توان گفت که دیگر مفاهیمی به نام زمان و بازار برای محصولات وجود ندارند و برای همیشه از میان رفته اند. این امر به معنای آن است که شرکت ها باید بیش از پیش با مشتریان خود در تعامل باشند تا بتوانند به بازخوردهای اطلاعاتی آنها دست یابند و با سرعت بالا نیازها و تقاضاهای آنان را برآورده سازند. اینترنت می تواند این نوع تعامل و ارتباط نزدیک میان مشتریان و شرکت ها را تسهیل کند.


یک روند کلیدی امکان دستیابی به نرم افزارهای مختلف از طریق اینترنت است. اگر این کار به درستی صورت گیرد می تواند باعث صرفه جویی هنگفت و نیز افزایش کارآیی و اثربخشی شرکت ها شود.

--
خرید عطر,خرید ادکلن
-

اینترنت در دنیای امروزه به یک ابزار بنیادی در کسب و کار ما تبدیل شده است.متأسفانه، بسیاری از سازمان ها هنوز هم به اهمیت اینترنت و وجود وب سایت و مزایای طراحی سایت شرکتی واقف نیستند. یکی از بهترین روش های اندیشیدن به وب سایت آن است که آن را مانند یک نشریه پر خواننده فرض کنیم.


بازاریابی الکترونیک و کسب و کار اینترنتی


فرق اصلی میان بازاریابی و تجارت الکترونیکی در آن است که تجارت یعنی فروش با کمک افراد ،اما بازاریابی الکترونیکی یعنی فروش با کمک اطلاعات. در تجارت رایج، انعطاف پذیری بالایی وجود دارد زیرا افراد درگیر کار هستند. مشتریان می توانند سؤال کنند و متصدیان فروش می توانند آنان را هدایت و راهنمایی کنند. در بسیاری مواقع، مشتری اصلاً نمی داند که دقیقاً چه می خواهد. همیشه گفته می شود که یک فروش بزرگ یعنی این که مشتری برای خرید یک کالای صد دلاری وارد فروشگاهی شود و سپس با صرف پانصد دلار برای پنج کالا آن فروشگاه را ترک کند.


مشکل تجارت این است که بسیاری از روندهای زائد و پر هزینه را شامل می شود . روش تجارت قدیمی همان وجود فروشگاه های معمول در پیرامون ما است. اوج بازاریابی را می توان در همین فروشگاه ها شاهد بود. صاحبان فروشگاه اکثر مشتریان خود را می شناختند و آماده گفتگویی دوستانه با آنها بودند. این فروشگاه ها رواج داشتند تا این که سوپرمارکت های بزرگ جایگزین آنها شدند و امکان انتخاب هایی بیشتر با قیمت هایی ارزان تر را برای مشتریان فراهم می کردند.


کسب و کاراینترنتی مانند آن است که ما ایده یک سوپرمارکت بزرگ را به نتیجه ای منطقی رسانده باشیم.طراحی وب سایت حرفه ای تجارت الکترونیک دارای اطلاعات لازم برای پاسخ دادن به پرسش های شما است. قیمت محصولات چه قدر است؟ اگر من تعداد بیشتری کالا بخرم آیا تخفیفی دریافت خواهم کرد؟ این محصولات چه سایزی دارند؟ ویژگی های اصلی آنها چه هستند؟ محصولات چه زمانی موجود و در دسترس هستند؟ زمان تحویل آنها چقدر است؟ دیگر مشتریان چه نظری درباره این محصولات دارند؟ عملی ساختن صحیح تجارت الکترونیک و ساخت و طراحی سایت برای آن کاری بسار دشواری است. یک وب سایت تجارت الکترونیک باید هم ساده باشد و هم دقیق،واضح و مطمئن. اطلاعات موجود در چنین سایتی باید به تمامی سؤالات بازدیدکنندگان پاسخ دهد. اکنون مشخص شده که نوع طراحی سایت چندان مهم نیست زیرا بسیاری از مشتریان از این که کالاهای گران قیمت را از طریق شبکه بخرند، هراس دارند. آنان می خواهند با کسی حرف بزنند یا از طریق ایمیل با او ارتباط برقرار کنند تا بدانند که واقعاً با فروشندگانی واقعی طرف هستند. تحقیقی که به تازگی صورت گرفته نشان میدهد که چهل درصد بازدیدکنندگان اظهار داشته اند که زمانی نسبت به یک وب سایت اعتماد می کنند که بتوانند از طریق پست الکترونیک با کسی ارتباط برقرار کنند.


- استراتژی های کسب و کار الکترونیک هنگامی کارآمد و تاثیرگذار خواهد بود که:


۱) شرکت زیر پوشش یک نام تجاری (برند) معتبر وجود داشته باشد
۲) شرکت بتواند به شکلی اثربخش، کالاها و محصولات فیزیکی خود را با امکانات شبکه ای و الکترونیکی خویش مرتبط سازد
۳) محصولات به حمایت انسانی برای فروخته شدن نیاز داشته باشند
4) بتوان محصول را به صورت الکترونیکی تحویل داد (محصولاتی مانند نرم افزار، موسیقی)
5) بتوان محصول را به صورت کتبی و پیام هایی ساده تشریح کرد
6) محصول با کیفیتی مناسب و تاثیر گذارباشد و بر اساس شرایط جغرافیایی مشتری تحویل شود
7) هزینه تحویل محصول درصد اندکی از هزینه کلی آن باشد


ترکیب دنیای واقعی و مجازی


طراحی وب سایت همانند ایجاد یک فروشگاه در یک جای دور افتاده مثل قطب شمال است. زیرا کسی نمی داند که شما در آنجا هستید. بسیاری از شرکت های الکترونیکی به این نتیجه می رسند که هزینه تبلیغاتشان برای این که خود را به مشتریان معرفی کنند، آن قدر بالا است که گاهی اوقات عملاً ادامه کار آنها را غیرممکن می سازد.


شرکت هایی که بتوانند امکانات فیزیکی خود را با امکانات شبکه ای و الکترونیکی در هم آمیزند، موفقیت بیشتری کسب می کنند.


americanonline وب سایتی است که با فن آوری ساده ای کار خود را آغاز کرد. این شرکت درک بسیار بالایی از اینترنت و کاربران آن دارد. طراح این وب سایت معتقد است که امروزه اینترنت مانند یک انتشاراتی بزرگ و جهانی است.


سایت یاهو نیز با این ذهنیت شکل گرفت مردم به جای انتخاب های نامحدود به دنبال انتخاب های محدود هستند. به همین دلیل است که یاهو از سردبیران مختلفی برای انتخاب بهترین وب سایت ها بهره می برد. یاهو به یک موتور جستجوی قوی در سطح جهان تبدیل شده است. یاهو به کمک سردبیران قوی خود، این امکان را فراهم کرده تا کاربران به بهترین وب سایت های ممکن دسترسی داشته باشند.


مایکروسافت نیز با انتشار خبرنامه خود که تنها سه ستون داشت وارد دنیای شبکه شد. ستون سمت چپ آن امکان جستجو در شبکه را فراهم می کرد. بقیه صفحات نیز پر از اطلاعاتی در مورد آخرین پیشنهادها، محصولات و دستاوردهای شرکت مایکروسافت بود.


کسب و کار الکترونیکی


اینترنت می تواند باعث کارآمدتر شدن فعالیت های کسب و کار شود. کسب و کار الکترونیکی اقدامی در همین زمینه است. مثلاً شرکت اوراکل مدعی است که اجرای فرآیندهای کسب و کار الکترونیکی آن ،سالانه باعث ۱ میلیارد دلار صرفه جوئی در هزینه های آن شرکت می شوند. جنرال الکتریک نیز ادعای مشابهی دارد. شاید در این ادعاها کمی غلو شده باشد، اما آنچه مسلم است، این است که به کمک فرآیندهای کسب و کار الکترونیکی می توان تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی کرد.اجرای فرآیندهای کسب و کار الکترونیکی به این شرکت امکان داده تا به تمرکز بیشتری در قبال بانک های اطلاعاتی خود دست یابد.


جنرال الکتریک مدعی است که با ایجاد محیط های تجاری الکترونیکی که در آنها عرضه کنندگان می توانند اقدام به عرضه محصولات و خدمات کنند، توانسته است صدها میلیون دلار صرفه جویی کند.


مشتریان امروز افرادی آگاه و مطلع هستند. می توان گفت که دیگر مفاهیمی به نام زمان و بازار برای محصولات وجود ندارند و برای همیشه از میان رفته اند. این امر به معنای آن است که شرکت ها باید بیش از پیش با مشتریان خود در تعامل باشند تا بتوانند به بازخوردهای اطلاعاتی آنها دست یابند و با سرعت بالا نیازها و تقاضاهای آنان را برآورده سازند. اینترنت می تواند این نوع تعامل و ارتباط نزدیک میان مشتریان و شرکت ها را تسهیل کند.


یک روند کلیدی امکان دستیابی به نرم افزارهای مختلف از طریق اینترنت است. اگر این کار به درستی صورت گیرد می تواند باعث صرفه جویی هنگفت و نیز افزایش کارآیی و اثربخشی شرکت ها شود.

--
خرید عطر,خرید ادکلن
-

طراحی سایت بسیار آسان تر از چیزی است که فکر می کنید. شما فقط باید کمی صبور باشید، آنگاه همه چیز به راحتی انجام می شود. تنها چیزی که شما نیاز دارید کمی مهارت در زمینه طراحی سایت است. بعد از آن فرآیند، طراحی سایت را در مسیر درست دنبال کنید. برای موفقیت در طراحی سایت در تهران باید با موارد زیر آشنا باشید.
چه طور دامنه خود را انتخاب کنید
چه طور دامنه را ثبت کنید
چه طور اکانت میزبانی خود را تشکیل دهید
چه طور یک وب سایت بسازید
قالب وب سایت خود را چه طور بارگذاری کنید
باور کنید یاد گرفتن موارد مشخص شده در بالا سخت نیست. همان طور که قبلاً گفتیم فقط کافیست کمی صبور باشید. شما برای این که بتوانید اطلاعاتی راجع به تکنیک های بالا بدست بیاورید، چند گزینه پیش روی خود دارید.
شما می توانید تمامی موارد اشاره شده بالا را در اینترنت جستجو کنید، یادداشت برداری کنید و آن ها را در فرآیند طراحی سایت انجام دهید یا اگر تمامی اطلاعات مورد نیاز را، یکجا می خواهید، می توانید این اطلاعات را از طریق یک منبع دسته اول که همه آموزش های ضروری و استراتژی های قابل درک را ارئه داده است دانلود کنید تا بتوانید وب سایت خود را در چند مرحله ساده بسازید.
حال اگر می خواهید برای بازاریابی اینترنتی برنامه ریزی کنید، ساختن وب سایت اولین قدم در این فرآیند است. همچنین نیاز است که راجع به موارد زیر هم اطلاعات کسب کنید:
چه طور یک سرویس پاسخگوی خودکار پیدا کنید؟
چه طور یک لیست از مشتریان خود برای ارسال ایمیل ایجاد کنید؟
چه طور ترافیک را به سایت خود هدایت کنید؟
تمامی موارد بالا در کتاب های الکترونیکی وجود دارد که دید خوبی به شما می دهد تا بتوانید بازاریابی اینترنتی خود را گسترش دهید. شما همچنین برای ایجاد وب سایت خود یک راه سومی هم دارید و آن هم این که از یک شرکت طراحی سایت مطمئن کمک بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهد.

--
خرید عطر,خرید ادکلن
-

طراحی سایت بسیار آسان تر از چیزی است که فکر می کنید. شما فقط باید کمی صبور باشید، آنگاه همه چیز به راحتی انجام می شود. تنها چیزی که شما نیاز دارید کمی مهارت در زمینه طراحی سایت در تهران است. بعد از آن فرآیند، طراحی سایت را در مسیر درست دنبال کنید. برای موفقیت در طراحی سایت باید با موارد زیر آشنا باشید.
چه طور دامنه خود را انتخاب کنید
چه طور دامنه را ثبت کنید
چه طور اکانت میزبانی خود را تشکیل دهید
چه طور یک وب سایت بسازید
قالب وب سایت خود را چه طور بارگذاری کنید
باور کنید یاد گرفتن موارد مشخص شده در بالا سخت نیست. همان طور که قبلاً گفتیم فقط کافیست کمی صبور باشید. شما برای این که بتوانید اطلاعاتی راجع به تکنیک های بالا بدست بیاورید، چند گزینه پیش روی خود دارید.
شما می توانید تمامی موارد اشاره شده بالا را در اینترنت جستجو کنید، یادداشت برداری کنید و آن ها را در فرآیند طراحی سایت انجام دهید یا اگر تمامی اطلاعات مورد نیاز را، یکجا می خواهید، می توانید این اطلاعات را از طریق یک منبع دسته اول که همه آموزش های ضروری و استراتژی های قابل درک را ارئه داده است دانلود کنید تا بتوانید وب سایت خود را در چند مرحله ساده بسازید.
حال اگر می خواهید برای بازاریابی اینترنتی برنامه ریزی کنید، ساختن وب سایت اولین قدم در این فرآیند است. همچنین نیاز است که راجع به موارد زیر هم اطلاعات کسب کنید:
چه طور یک سرویس پاسخگوی خودکار پیدا کنید؟
چه طور یک لیست از مشتریان خود برای ارسال ایمیل ایجاد کنید؟
چه طور ترافیک را به سایت خود هدایت کنید؟
تمامی موارد بالا در کتاب های الکترونیکی وجود دارد که دید خوبی به شما می دهد تا بتوانید بازاریابی اینترنتی خود را گسترش دهید. شما همچنین برای ایجاد وب سایت خود یک راه سومی هم دارید و آن هم این که از یک شرکت طراحی سایت مطمئن کمک بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهد.

--
خرید عطر,خرید ادکلن
-

امروز می خواهیم در مورد یک مورد مهم در طراحی سایت صحبت کنیم موردی که خیلی ها دنبال هستند چون شما باید بدانید سایت را برای چه کسی طراحی می کنید اولین هدف شما برای طراحی سایت که سایت شما به چه شکل باشد این هست که بتواند کاربر را جذب خود کند یک سایت بی روح و بی رنگ اصلا گزینه مناسبی برای جذب مشتری نیست شما باید بدانید افرادی که با سایت شما سر و کار دارند چه کسانی هستند مثلا شما از آخرین تکنولوژی وب در سایت خود بهرمند هستید آیا مخفی کردن منو برای کسانی که سواد چندانی از طراحی سایت و وب ندارند کار درستی هست بنده خدا داخل سایت شما وارد می شود وقتی نگاه می کند که سایت شما فقط یک صفحه دارد به دنبال منو ها سایت شما می گردد تا از خدمات و محصولات طراحی سایت شما استفاده کند و شما به راحتی آن مشتری را از دست داده اید فقط با یک اشتباه کوچولو در طراحی سایت


پیدا کردن شخصیت
شما باید بتوانید با تجربه خود بدانید چه رابط کاربری یا همان ui , ux نقش ui در طراحی سایت را مطالعه کنید به درد کاربران شما می خورد شما که می خواهید طراحی سایت تهران داشته باشید اول باید از شخصیت های مختلف نظر خواهی کنید از یک دانشجو تا یک آدم با تحصیلات پایین تر پس فراموش نکنید اولین کار پیدا کردن شخصیت مشتریان هست


نگارش مطالب طراحی سایت


نگرش یک فرد در طراحی سایت
شما باید با نگرش های مختلف از کاربران خود آشنا باشید آنها سایتی ساده دوست دارند یا سایتی صنعتی با رنگ های خیلی خشک و به قول معروف مردانه یا شاید مشتریان شما نگرشی هنری داشته باشند و سایتی با رنگ های زنده و تنوع رنگ زیاد آنها را جذب می کند ؟


نگارش زبان نوشتن مطالب سایت
احترام به مشتریان سایت تفاوت آشکاری دارد در معنی کلمه بشین هم به طرف میشه گفت ببخشید این رو میگم بفرمایید هم میشه گفت بشینید و هم کلمات دیگه که اینجای جای گفتنش نیست پس سعی کنید درباره ما سایت خودتان را خیلی شیک و با احترام بنویسید شما یک مشتری از اینکه در طراحی سایت شما با این کلمه مواجه شود به سایت ما خوش آمدید واقعا خوشحال شود یکی دیگه خوشش نیاید


سایت شرکت اپل


طراحی گرافیک سایت
شاید شما حتما سایت های شرکت های بزرگ رو مشاده کرده اید مثل سایت های شرکت اپل که خودشان برنامه نویس موبایل هستند یک سایت ساده و بدون آب رنگ چون اپل کار خودش را کرده آنقدر معروف هست که نیازی ندارد که یک طراحی سایت php خاص داشته باشد بلکه می تواند با یک طراحی شیک و خاص مخاطب خود را جذب کند ولی در کل سایت باشد ایده ای چیزی داشته باشد تا بتواند مخاطب را به خودش جذب کند چون وقتی سایت شما جوری خاصی طراحی شود به ذهن مشتری می رود و سایت شما را مشتری به آن طرح یا ایده ای که داده اید به ذهن می آورد برای همین ما در سایت وب سعی می کنیم به کارهای خود گرافیک بدهیم تا بتوانیم مشتری شما را به سایت خودتان جذب کنیم و بتوانید کسب و کار خود را بیشتر توسعه دهید شاید زمانی طراحی سایت تخت بتواند کاربر شما را جذب کند البته برای هر شغلی هم نمی شود گرافیک خاص هست مثلا سایتی مرتبط با مسائل صنعتی اصلا نباید گرافیکی عجیب و غریب داشته باشد چون سایت صنعتی نشان دهنده خشک بودن و سنگین بودن کار هست اگر شما از رنگ های جیغ در سایت خود استفاده کنید آن خشک بودن سایت صنعتی به راحتی از بین می رود

--
خرید عطر,خرید ادکلن
مشاهده پست‌های بیشتر