جملات زیبا فلسفی

در مقابل مشکلات زندگی خم به ابرو نیاور، کارگردان همیشه سخت ترین نقش ها را به بهترین بازیگر می دهد
1/4
سرخط خبرها
(11 ماه پیش) سطح دروازه بانی در فوتبال ایران بالا رفته/ میرزاپور: بیرانوند شایسته پیراهن تیم ملی است(11 ماه پیش) فلاحت زاده: کار سختی داریم اما .../ دربرابر استقلال دست و پا بسته نیستیم(11 ماه پیش) خبر خوش مدیرعامل استقلال قبل از دیدار با سایپا(11 ماه پیش) دیدار هاشمی با وزیر ورزش و جوانان عراق(11 ماه پیش) از دروغ‌ها و قصه‌هایی که گفتند ناراحتم/ نیکخواه‌بهرامی: دوست ندارند در ایران بازی کنم (11 ماه پیش) اردوی سوم تیم ملی کبدی برگزار می شود(11 ماه پیش) در ستایش سرخیو راموس، وارث "خوانیتو"/ آخرین ضربه را محکم تر بزن(11 ماه پیش) حداقل تغییر در ترکیب آبی پوشان؛/ ترکیب احتمالی استقلال برابر سایپا(11 ماه پیش) اوجاقی: هر سال سطح لیگ ووشو بالاتر می‌رود(11 ماه پیش) تعطیلی پنج روزه پرسپولیسی‌ها برای نوروز(11 ماه پیش) آیا کمیته انضباطی با مایلی‌کهن برخورد می‌کند؟ (11 ماه پیش) استقلال بدون مصدوم مقابل لوکوموتیو(11 ماه پیش) تیم ملی تنیس راهی تونس شد(11 ماه پیش) اعتراض سرخابی‌ها به ممنوعیت جذب بازیکن خارجی(11 ماه پیش) بازی ما و نفت جدال بهترین های لیگ است / علی‌عسگری: مشکلات داوری ما را قعرنشین کرد

نتایج زنده فوتبال
صدای بعد گل زدن فعال باشد

نام کاربری : webnab


قابلیت تشخیص شباهت روانشناسی
توسط این کاربر غیرفعال شده است
-


بدون شک بهترین و اقتصادی ترین روش تبلیغاتی ، تبلیغاتاینترنتی است . قبل از شروع تبلیغات اینترنتی بهتر است نسبت به طراحی سایت اقدام نماییدتا تبلیغات شما بازدهی بیشتری داشته باشد و به غیر از نمایش آگهی در اینترنت با ارجاعبه سایت شما در جهت افزایش رتبه سایتتان نیز تاثیر مستقیم داشته باشد . قطعأ طراحییک وب سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی قوی، تأثیر مثبت و مهمی در فعالیت شما و جذبمخاطبین خواهد داشت .

پایه و اساس سایت طراحی شده توسط شما باید بر مبنایهدف باشد .

هدف چیست : در بسیاری از موارد وب سایت ها دربارهمحصولات خود و کسب و کارشان توضیحاتی را ارائه می نمایند ولی افرادی که به دنبال اینمحصولات هستند در موتورهای جستجو بدنبال کلمات دیگری جهت رسیدن به این محصولات و وبسایت های مرتبط تلاش می کننددر ابتدا باید نسبت به کلمات کلیدی سایت خود و انتخاب بهینهکلمات اقدام نماییم . انتخاب مناسب خود الگوریتم های خاصی دارد و البته اصول مربوطبه چگالی کلمات کلیدی، اصول بارگزاری عکس های سایت شما و هر مطلبی که پایه بهینه سازیسایت شما باشد باید رعایت شود که فعلا از گفتن آن اجتناب می کنیم . صرفا یکی از مواردانتخاب بهینه کلمه کلیدی را توضیح می دهیم.


ساده ترین روش یافتن عبارات کلیدی

روش دیگر برای یافتن عبارات کلیدی وبسایت , جستجویکلمه در گوگل می باشد که گوگل در زمین جستجو پیشنهادهایی را به شما ارائه می نمایداز این عبارات نیز می توانید در ایجاد مقالات و همچنین عنوان بندی صفحات وب سایت خوداستفاده نمایید.

فرض مثال تجارت شما طراحی سایت می باشد و در شهراصفهان فعالیت دارید . به جای انتخاب کلمات کلیدی مثل طراحی سایت ، که در صورت انتخاباین کلمه با رقبا سر سختی در گوگل روبرو هستید ، بهتر است بر اساس منطقه تجاری خودنسبت به انتخاب کلمه کلیدی اقدام نمایید . صد در صد انتخاب کلمه کلیدی بهینه طراحی سایت در اصفهان می باشد . به عبارت دیگر تمامی توان شما در قرار گرفتن در صفحات اول گوگل بر جستجوی محلی باشد تا سریعتر در اولین صفحات گوگل قرار بگیرید و بازدهی بالاتریداشته باشید .

این مثال برای اکثر تجارت ها صادق است . به عنوانمثال در صورت فروش لوازم بهداشتی در شهر اصفهان ، باید دقیقا کلیه مانور خود را برمحتوای سایت بدین کلمه معطوف نمایید . این نوع مدیریت محتوا برای بهینه سازی سایت براساس منطقه جغرافیایی تاثیر زیادی دارد و در مثالهای ذکر شده برای سئو سایت در اصفهان بسیار پر کاربرد است و شما را به هدفتان نزدیک تر می کند . پیشنهاد می شود برای شروعکار بدین شکل نسبت به جذب مخاطب اقدام نمایید .

بعد از طراحی سایت و قراردادن محتوای مناسب بر مبنایهدفتان ، حال وقت آن رسیده است که نسبت به تبلیغات اینترنتی اقدام نمایید . در همینراستا بهترین روش قرار دادن تبلیغ شما در سایت هایی است که اکثرا مخاطب آنها به آنشهر محدود می شود و سازگاری بیشتری با الگوریتم های جست و جوی گوگل و دیگر موتور هایجست و جو داشته باشند رتبه بهتری در نتایج جست و جوی کلمات مورد نظر به دست خواهد آوردو همین عامل احتمال بازدید سایت را توسط کاربران بسیار بالا تر خواهد برد. و یا درجستجوهای اینترنتی با کلمه شهر مورد نظر ، آن سایت جایگاه خوبی در گوگل داشته باشد. سایت هایی نیز هستند که تبلیغات هدفمند دارند و شما را در رسیدن به این هدف و معرفیوبسایت شما به مخاطبان یاری می کنند.

همچنین ثبت مکان شما در گوگل مپ بسیار مفید استو کمک بسیار زیادی در رسیدن به نتایج اول گوگل در جستجو های محلی local search می شود این ویژگی باعث خواهد شد موتور هایجست و جو به راحتی از تغییرات ایجاد شده بر روی سایت شما آگاه شوند. به روز شدن سایتمپ یا به عبارت دیگر ایندکس شدن تغییرات سایت مپ در موتور های جست و جو موجب افزایشسئو سایت می شود. از طرف دیگر اگر صفحه ای یا مطلبی از روی سایت ما حذف شود و در مطالبیا صفحات دیگر لینکی به صفحه حذف شده داده شده باشد سایپ مپ می تواند کمک بسیار زیادیبرای شناسایی لینک های خراب به ما بکند. بنابراین می توان گفت می توانیم با کمک سایتمپ از افت سئو سایت خود جلوگیری نماییم. سایت مپ در برخی از سایت ها به طور اتوماتیکایجاد شده و نیازی به ایجاد به صورت دستی ندارد. این کار توسط افزونه هایی انجام میشود که در طراحی سایت از آن ها استفاده شده است.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید باشد

شرکت سپاهان گستر با بیش از 13 سال سابقه طراحیسایت و پرتال های تجاری آمادگی خود را در جهت طراحی و بهینه سازی سایت به بهترین شکلممکن و با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی ها اعلام میدارد

جهت مشاوره رایگان میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید

تلفن : 03136411130
همراه مدیر واحد : 09126900023
سامانه پیامکی : 30007450
سایت :sepahangostar.com
ایمیل :info@sepahangostar.com

آدرس : اصفهان . چهار راه آپادانا . ابندای آپادانادوم . ساختمان 148 . طبقه دوم .
شرکت سپاهان گستر